'Kader Utansın' Şarkım, Gerçek Bir Olayı Anlatıyor!

'Kader Utansın' Şarkım, Gerçek Bir Olayı Anlatıyor!

G: Ben pandemi boyunca ilk 3 ay 4 ay herkes gibi şoka girdim. Geri planda kaldım bir ne oluyor ne bitiyor izledim dışarıdan. Şokumu atlattıktan sonra üretmeye başladım çünkü o evrede bir şey üretemiyorsunuz. Duygusuz olmanız lazım. Yani çok panik haldesiniz. Etrafınızda hastalanan ölen insanlar oluyor. O durumu atlattıktan sonra, benim Marmariste odam var yatakta yemek yediğim, yatarak bilgisayardan dizi izlediğim yalnız kalmak istediğim zaman küçük bir oda, bütün şarkılar o odadan çıktı. Öyle oldu pandemide. Daha zaten bir sürü var elimde. İşte bir tane yeni bir şey çıkacak. 

'Kader Utansın' Şarkım, Gerçek Bir Olayı Anlatıyor!

G: 'Kader utansın' da şöyle oldu; bir arkadaşımın başına gelen bir şey : internetten çok büyük aşık oldular birbirlerine, Instagramdan. Ve hiç inanmayan birisi öyle şeylere. Bize arkadaşlık siteleri basitlik olarak gelir hatta hiç güvenmem falan derdik kendi aramızda. Ama işte büyük konuştu. Karşıdaki kişide ona aşık oldu. O da ınstagramdan aşık oldular. Instagramdan birbirlerine yürüdüler ve ikisi birden sevdalandı. Ayrı şehirdeler ve olma ihtimalleri de yok bu arada. Durumlar gereği olma ihtimalleri yok. Dolayısıyla da biraz acı bile çektiler. Baya aşık oldular ve şey dediler : demek ki 2021 gibi bir senede de, Türk filmlerinde olur ya hani mektuplaşarak hiç görmeden aşık olanlar, demek ki oluyormuş. 

'Kader Utansın' Şarkım, Gerçek Bir Olayı Anlatıyor!

G: Bende onun üzerine yazdım bunu. Çok etkilendiler çok duygulandılar. Önce gitarlı halini dinletmiştim. Öyle bir şey çıktı bir anda. İnsanın kendi bir tarzı vardır ama bazen hiç ummadığın anda bir şey çıkıyor. Bir de zaten benim de dinlediğim tarzda bir müzik o. Ben normalde evde orta tempoda şarkılar etnik şarkılar dinlemeyi çok severim. Bu da öyle bir şarkı, sevdim ben. Ben başından beri tanık olduğum için ilk heyecanlanma, ilk yazışma, her şeye tanığım, ilerlemesine, sonucuna. Bu arada görüştüler buluştular. Buluşma oldu. Şu anda bir ara ayrılardı konuşmuyorlardı şimdi yine konuşuyorlar ama olamayacaklarına rağmen. Ne beraber olabiliyorlar ne ayrılabiliyorlar. Çok garip bir durumdalar. 

17.07.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM