Aynur Aydın: Oyuncu, Sırf Yönetmeni Tanıyor Diye Diziye Girmemeli!

Aynur Aydın: Oyuncu, Sırf Yönetmeni Tanıyor Diye Diziye Girmemeli!

Camdaki Kız Dizisinindeki Feride Hanımı Kim Öldürecek?

Müzik dünyasının başarılı yorumcusu Aynur Aydın, Michael Kuyucu'nun Müzik Habercisi Programına konuk oldu. Aynur Aydın "Sor Gel" adlı şarkısında ilk farklı bir tarz denediğini söylerken "tarzımın dışına çıktım, onun için heyecan vericiydi" dedi. Yeni yayınlanacak şarkısının adının "Bilmece" olacağını söyleyen Aynur Aydın, oyunculuğa meraklı olduğu için oyunculuk eğitimi aldığını söyledi. Aynur Aydın, Michael Kuyucu'ya en çok severek takip ettiği dizilerin "Sadakatsiz" ve "Camdaki Kız" olduğunu söylerken, "Camdaki Kız" dizisinde Burcu Biricik'in canlandırdığı Nalan karakterinin annesi Feride Hanım karakteri hakkında şok edici bir yorumda bulundu.

Aynur Aydın: Oyuncu, Sırf Yönetmeni Tanıyor Diye Diziye Girmemeli!

Oyuncu Sırf Yönetmeni Tanıyor Diye Diziye Girmemeli

Aynur Aydın, oyunculuk eğitimi aldığını ve bu eğitimini tamamladığını söylerken neden oyunculuk eğitimi aldığını şöyle açıkladı: "Oyunculuk eğitimi aldım çünkü bir şey yaptığımıda gerçekten de iyiysem onu yapmak isterim. Ama baktım ki gönlüm de o tarafa kayıyor, ısındım. Ama alt yapısını da öğrenmek istedim. Öğrenmeden öyle hani yüzün güzel diye ya da işte yönetmeni tanıyorsun diye bir diziye girmek istemem. Onun için bunun bir temelini öğrenmek istemedim, oyunculuk eğitimi keyifliydi."

Aynur Aydın: Oyuncu, Sırf Yönetmeni Tanıyor Diye Diziye Girmemeli!

"Sadakatsiz" ve "Camdaki Kız" Takip Ediyorum

Michael Kuyucu, Aynur Aydın'a televizyon kanallarında yayınlanan dizileri takip etmediğini sorduğunda Aynur Aydın özellikle iki diziyi severek takip ettiğini söyledi: "Evet şu an yani bu son dönemlerde pek dizi izlemiyorum. En son, Sadakatsiz'I izledim çünkü çok heyecan vericiydi. Son bir kaç bölümünü kaçırdım, çok yoğunluğum vardı. Onun dışında "Camdaki Kız"ı izliyorum. Burcu'yu çok başarılı buluyorum. Bunun dışında pek takip ettiğim dizi yok, genelde Netflix'i izliyorum."

Aynur Aydın: Oyuncu, Sırf Yönetmeni Tanıyor Diye Diziye Girmemeli!

Ben Olsam O Kadar Naif Kalamazdım

Aynur Aydın'ın en çok sevdiği iki diziden birinin "Camdaki Kız" olduğunu duyan Michael Kuyucu, Aynur'a "Feride Hanım gibi bir annen olsaydı ne yapardın?" sorusuna sürpriz bir cevap verdi. Aynur Aydın: "Ah çok zor... Ben onu zehirlerdim büyük ihtimalle. Ben bu kadar naif kalırmıydım, bilmiyorum." Diyerek Feride hanımı senaristten önce öldürdü. Aynur Aydın, dizinin yakaladığı başarı ile ilgili "Bu dizide yönetmen çok yetenekli, sinematografik çektiği için hani güzel bir duygu sunuyor." Yorumunda bulundu.

 

15.02.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM